KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658197
nr 1365 8197
Oljemålning, Hans Osswald Larsson Sverige. Monogramsignerad. Olja på pannå, 40x32 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:27:24
300 kr